Haukkakoulujen kevätkauden ilmoittautuminen on avattu! Tervetuloa mukaan!

»
Takaisin
»
Lisää uutisia

Aikataulut:Tyttöjen ringette- ja luistelukoulu keskiviikkona klo 17.30-18.15 (Järvenpää) syksy 28.9.-21.12.2016 / kevät 4.1.-29.3.2017Tyttöjen ringette- ja luistelukoulu perjantaina klo 18.00-19.00 (Kellokoski) syksy 30.9-21.12.2016 / kevät 6.1.-29.3.2017Luistelukoulu

Lue lisää »

Haukkakoulujen kevätkauden ilmoittautuminen on avattu! Tervetuloa mukaan!

Aikataulut:Tyttöjen ringette- ja luistelukoulu keskiviikkona klo 17.30-18.15 (Järvenpää) syksy 28.9.-21.12.2016 / kevät 4.1.-29.3.2017Tyttöjen ringette- ja luistelukoulu perjantaina klo 18.00-19.00 (Kellokoski) syksy 30.9-21.12.2016 / kevät 6.1.-29.3.2017

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
Tiedotteet
Poimintoja seuran otteluista
B1 KJT-HAUKATB-mestis karsinta
8
Jou
klo 18:30
Heinola
Pelicans Akatemia -
B RINGETTEB-nuorten SM-sarja
6
Jou
klo 13:30
SOL Areena Lahti
Lahti -
F-G RINGETTETurnaukset
6
Jou
klo 8:00
Laaksolahden jäähalli
Itsenäisyyspäivän turnaus Espoossa - Valkoiset/Mustat/Oranssit Valkoiset/Mustat/Oranssit
D2 HAUKATD04 AA
4
Jou
klo 18:00
Tikkurila 2
K-Vantaa Itä Pun. - Musta Musta
B RINGETTEB-nuorten SM-sarja
4
Jou
klo 17:30
Järvenpään jäähalli
- Lukko
F-G RINGETTEEtelä-Suomen alue
4
Jou
klo 14:45
Warrior Areena
Valkoisten sarjapeliturnaus Espoossa - Valkoiset Valkoiset
F-G RINGETTEEtelä-Suomen alue
4
Jou
klo 14:45
Warrior Areena
Valkoisten sarjapeliturnaus Espoossa - Valkoiset Valkoiset
B1 KJT-HAUKATB-mestis karsinta
4
Jou
klo 13:20
Järvenpää Vanha
- KooKoo
F2 HAUKATF2 Leijonaliiga Etelä
4
Jou
klo 10:30
Myllypuron jäähalli
Viikingit - Sininen ja Valkoinen Sininen ja Valkoinen
E RINGETTEAluesarja
4
Jou
klo 10:30
Klaukkalan harjoitusjäähalli
Seiskat E-06 - MUSTAT -06 MUSTAT -06
D RINGETTED04 Harkkapelit
4
Jou
klo 9:00
Kerava2
Shakers - D04 D04
D2 HAUKATD04 AAA
3
Jou
klo 17:30
Hyrylä 2
KJT White - Oranssi Oranssi
EDUSTUSNaisten Ykkössarja / Runkosarja
3
Jou
klo 16:00
Lapinlahden JH
LL-89 -
D2 HAUKATD04 AA
3
Jou
klo 13:00
Järvenpää
Valkoinen Valkoinen - HIFK Red
D RINGETTEEtelä-Suomen aluesarja
3
Jou
klo 12:30
Järvenpää 2
D03 D03 - Seiskat D
B2 KJT-HAUKATB2-Mestis-karsinta
3
Jou
klo 12:00
Malmi2
RedWings B2 -
E RINGETTEAluesarja
3
Jou
klo 11:00
Järvenpään harjoitushalli
ORANSSIT 05 ORANSSIT 05 - Hyvinkään Tiikerit
D RINGETTEEtelä-Suomen aluesarja
29
Mar
klo 19:30
Keravan uusi jäähalli
Shakers Blue - D04 D04
D2 HAUKATD04 AAA
27
Mar
klo 15:30
Järvenpää
Oranssi Oranssi - K-Vantaa Itä Valk.
1-5
B1 KJT-HAUKATB-mestis karsinta
27
Mar
klo 13:20
Järvenpää Vanha
- Diskos
D RINGETTEEtelä-Suomen aluesarja
27
Mar
klo 12:00
Keravan jäähalli
Shakers Red - D03 D03
4-5
F2 HAUKATF2 Leijonaliiga Etelä
27
Mar
klo 10:30
Järvenpään jäähalli
Musta ja Oranssi Musta ja Oranssi - KJT
F-G RINGETTEEtelä-Suomen alue
27
Mar
klo 10:30
Kellokosken jäähalli
Mustat Mustat - Mustien sarjapeliturnaus Kellokoskella
D2 HAUKATD04 AAA
26
Mar
klo 17:30
Järvenpää
Oranssi Oranssi - Panter
3-5
D2 HAUKATD04 AAA
26
Mar
klo 15:30
Kauniaisten jäähalli
GrIFK Green - Valkoinen Valkoinen
2-4
D RINGETTEEtelä-Suomen aluesarja
26
Mar
klo 14:00
Järvenpää 2
D03 D03 - D04
10-0
B2 KJT-HAUKATB2-Mestis-karsinta
26
Mar
klo 12:20
Jpää1
- OKK
Ei tapahtumia
Poimintoja muilta sivustoilta
Ei uutisia
Jääurheiluseura Haukat
«  Joulukuu   »
Kategoriat