Joukkueyhteydet
Joukkue Rooli Nimi Yhteys
Pääsivusto Junioripäällikkö Järvinen Tytti @: tytti.jarvinen@juniorihaukat.net
tel:0400 589 579
Pääsivusto Valmennuspäällikkö Näppä Marko @: marko.nappa@transval.fi
tel: 0400 767 256
EDUSTUS Joukkueenjohtaja Ahtiainen Eija @: eija.ahtiainen@gmail.com
tel:0400730479
EDUSTUS Joukkueenjohtaja Lehtonen Helena @: helena@loistavahelena.fi
tel:
EDUSTUS Rahastonhoitaja Helenius-Perez Inkeri @: inkeri_helenius@hotmail.com
tel:
EDUSTUS Vastuuvalmentaja Näppä Marko @: marko.nappa@transval.fi
tel: 0400 767 256
EDUSTUS Valmentaja Lauronen Jasu @: jaakko.lauronen@cgi.com
tel:0503710229
EDUSTUS Valmentaja Tarvainen Harri @: tarvainenharri@gmail.com
tel:
EDUSTUS Valmentaja Tiihonen Arno @: arno.tiihonen@kolumbus.fi
tel:050 552 1341
EDUSTUS Huoltaja Koski Juha @: juha.koski0@saunalahti.fi
tel:
EDUSTUS Huoltaja Laakso Satu @: sslaakso@kolumbus.fi
tel:
B RINGETTE Joukkueenjohtaja Pesonen Katja @: katjapes@hotmail.fi
tel:
B RINGETTE Valmentaja Lauronen Jasu @: jaakko.lauronen@cgi.com
tel:0503710229
B RINGETTE Valmentaja Näppä Marko @: marko.nappa@transval.fi
tel: 0400 767 256
B RINGETTE Valmentaja Oikarinen Marko @: marko.oikarinen@kolumbus.fi
tel:0400411675
B RINGETTE Valmentaja Saarela Susanna @: ellasusanna85@gmail.com
tel:
B RINGETTE Valmentaja Tarvainen Harri @: tarvainenharri@gmail.com
tel:
B RINGETTE Valmentaja Tiihonen Arno @: arno.tiihonen@kolumbus.fi
tel:050 552 1341
B RINGETTE Valmentaja Tuominiemi Tommi @: ttuominiemi2016@gmail.com
tel:0503416409
B RINGETTE Maalivahtivalmentaja Mäkinen Jari @: jari.makinen@pentisol.fi
tel:
B RINGETTE Huoltaja Kosunen Kai @: kai.kosunen@gmail.com
tel:05066162
B RINGETTE Huoltaja Riikonen Jari @: rilli.riikonen@gmail.com
tel:
C RINGETTE Joukkueenjohtaja Kari Mona-Lisa @: monalisa.kari@saunalahti.fi
tel:040-7099195
C RINGETTE Joukkueenjohtaja Merikanto Pia @: piamerikanto@gmail.com
tel:0400956348
C RINGETTE Vastuuvalmentaja Hirvonen Pekka @: pekkathirvonen@gmail.com
tel:0405811400
C RINGETTE Vastuuvalmentaja Tuominiemi Tommi @: ttuominiemi2016@gmail.com
tel:0503416409
C RINGETTE Valmentaja Oikarinen Marko @: marko.oikarinen@kolumbus.fi
tel:0400411675
C RINGETTE Valmentaja Saarela Susanna @: ellasusanna85@gmail.com
tel:
C RINGETTE Valmentaja Siik Kalle @: kalle.siik@sulo.fi
tel:0505416841
C RINGETTE Valmentaja Tarvainen Harri @: tarvainenharri@gmail.com
tel:
C RINGETTE Valmentaja Tiihonen Arno @: arno.tiihonen@kolumbus.fi
tel:050 552 1341
C RINGETTE Maalivahtivalmentaja Koch Yvonne @: wonne.koch@gmail.com
tel:
C RINGETTE Huoltaja Hale Nina @: Nina.hale11@gmail.com
tel:0458856736
C RINGETTE Huoltaja Kosunen Päivi @: paivi.kosunen1@luukku.com
tel:0407739499
C RINGETTE Huoltaja Piispa Ari @: ari.piispa@hotmail.com
tel:
C RINGETTE Huoltaja Piispa Minna @: piispa-minna@hotmail.com
tel:0505916612
C RINGETTE Huoltaja Tuominiemi Auli @: auli.tuominiemi@elisanet.fi
tel:0405502794
C RINGETTE Huoltaja Vesaikko Marko @: myynti@keittiokalustetukku.eu
tel:0414448577
D RINGETTE Joukkueenjohtaja Kosonen Sari @: sari.kosonen@kolumbus.fi
tel:0405362657
D RINGETTE Joukkueenjohtaja Kyander Anne @: anne.kyander@kolumbus.fi
tel:041 534 2659
D RINGETTE Rahastonhoitaja Bergström Eija @: eija.i.bergstrom@gmail.com
tel:0405410376
D RINGETTE Valmentaja Kohonen Mika @: mika.kohonen@gmail.com
tel:050 403 9860
D RINGETTE Valmentaja Konttinen Antti @: antti.konttinen@kone.com
tel:
D RINGETTE Valmentaja Savolainen Ville @: savolainenvs@gmail.com
tel:0407202878
D RINGETTE Valmentaja Sundell Petri @: petri.sundell@prsaneeraus.fi
tel:+358 40 546 2353
D RINGETTE Valmentaja Uusitalo Arvo @: arvo.uusitalo@xerox.com
tel:0405869277
D RINGETTE Huoltaja Halmeenmäki Sirpa @: sirpa.halmeenmaki@gmail.com
tel:045 2388330
D RINGETTE Huoltaja Karhu Kimmo @: kimmo.j.karhu@gmail.com
tel:0503258652
D RINGETTE Huoltaja Karhu Sami @: sami.karhu@pp3.inet.fi
tel:0400629102
D RINGETTE Huoltaja Kauno Jan @: jan.kauno@pp.inet.fi
tel:0400461748
D RINGETTE Huoltaja Kohonen Minna @: minnakohonen@wippies.fi
tel:050 553 8211
D RINGETTE Huoltaja Kyander Kimmo @: kimmo.kyander@kolumbus.fi
tel:0415030516
D RINGETTE Huoltaja Rautio Mikko @: mikko.rautio@jippii.fi
tel:0400126513
D RINGETTE Huoltaja Tuominiemi Auli @: auli.tuominiemi@elisanet.fi
tel:0405502794
E RINGETTE Joukkueenjohtaja Elomaa Katariina @: katariina_elomaa@outlook.com
tel:0400419801
E RINGETTE Joukkueenjohtaja Riikonen Kirsi @: kirsi.riikonen@kolumbus.fi
tel:0407426679
E RINGETTE Rahastonhoitaja Halttunen Sari @: sari.halttunen@suomi24.fi
tel:0415472721
E RINGETTE Vastuuvalmentaja Tuominiemi-Soikkeli Anu @: anu.tuominiemi@pp.inet.fi
tel:040 5967 378
E RINGETTE Vastuuvalmentaja Öystilä Emmi @: emmi.oystila@elisanet.fi
tel:0400 605 553
E RINGETTE Valmentaja Jäppinen Tommi @: tommi.jappinen@phnet.fi
tel: 040 5458 275
E RINGETTE Valmentaja Koski Jonna @: jonsku.koski@gmail.com
tel:
E RINGETTE Valmentaja Kytölä Pasi @: pasi.kytola@power.fi
tel: 045 1397 286
E RINGETTE Maalivahtivalmentaja Kokkonen Markku @: markku.kokkonen@kolumbus.fi
tel:0405051827
E RINGETTE Huoltaja Gorski-Kokko Taia @: taia.gorski@a-kasten.fi
tel:040 5130 737
E RINGETTE Huoltaja Holopainen Mira @: mirkkuholopainen@gmail.com
tel:
E RINGETTE Huoltaja Kauno Jan @: jan.kauno@pp.inet.fi
tel:0400461748
E RINGETTE Huoltaja Käppi Karoliina @: karoliina.kappi@elisanet.fi
tel:
E RINGETTE Huoltaja Taskula Mia @: mia.taskula@kolumbus.fi
tel:040 5616 317
F-G RINGETTE Joukkueenjohtaja Salonen Sirpa @: sirpajsalonen@gmail.com
tel:040 7326 266
F-G RINGETTE Joukkueenjohtaja Westerholm Jyri @: jyri.westerholm@metropolia.fi
tel:040 5032 951
F-G RINGETTE Vastuuvalmentaja Salonen Tomi @: tombasalonen@gmail.com
tel:040 8363 933
F-G RINGETTE Valmentaja Hurmeranta Jukka @:
tel:
F-G RINGETTE Valmentaja Koski Kiia @: kiia.koski@hotmail.com
tel:045 1261 051
F-G RINGETTE Valmentaja Tasihin Ilari @: i.tasihin@hotmail.com
tel:050 5449 456
F-G RINGETTE Huoltaja Eerola Taija @: taija.eerola@hotmail.com
tel:
F-G RINGETTE Huoltaja Friman Antti @: antti.friman@tibnor.com
tel:0405310677
F-G RINGETTE Huoltaja Lajunen Matti @: matti.lajunen@laakkonen.fi
tel:040 7665 478
LADYRINGETTE Joukkueenjohtaja Kuvaja Milla @: milla.kuvaja@kotikone.fi
tel:
LADYRINGETTE Rahastonhoitaja Peltola Tuula @: tuula.peltola50@gmail.com
tel:
Ringette
«  Elokuu   »