Joukkueyhteydet
Joukkue Rooli Nimi Yhteys
Pääsivusto Joukkueenjohtaja Anttonen Olli @: olli.anttonen@kolumbus.fi
tel:0407086028
Pääsivusto Joukkueenjohtaja Randelin Mari @: mari.randelin@kolumbus.fi
tel:0407542142
Pääsivusto Valmentaja Alakotila Harri @: harri.alakotila@juniorihaukat.net
tel:044-515 6594
Pääsivusto Valmentaja Lehti Anssi @: anssi.lehti@luukku.com
tel:0400 201006
Pääsivusto Valmentaja Saavalainen Timo @: saavalainen.timo@gmail.com
tel:0405555752
A KJT-HAUKAT Akatemia Joukkueenjohtaja Janhonen Mika @: mika.janhonen@gmail.com
tel:0503217492
A KJT-HAUKAT Akatemia Vastuuvalmentaja Kylmänen Jyrki @: jyrki.kylmanen@gmail.com
tel:040-865 8758
A KJT-HAUKAT Akatemia Valmentaja Mustonen Vili @: vili.mustonen@gmail.com
tel:0503025458
A KJT-HAUKAT Akatemia Huoltaja Heikkonen Hannu @: hannu.heikkonen@digita.fi
tel:0405054564
A KJT-HAUKAT Akatemia Huoltaja Niinivaara Sauli @:
tel:
A KJT-HAUKAT Akatemia Huoltaja Vasama Jari @: vasamajari@gmail.com
tel:040-5806 095
C2 KJT-HAUKAT Joukkueenjohtaja Anttonen Olli @: olli.anttonen@kolumbus.fi
tel:0407086028
C2 KJT-HAUKAT Joukkueenjohtaja Randelin Mari @: mari.randelin@kolumbus.fi
tel:0407542142
C2 KJT-HAUKAT Vastuuvalmentaja Alakotila Harri @: harri.alakotila@juniorihaukat.net
tel:044-515 6594
C2 KJT-HAUKAT Vastuuvalmentaja Lehti Anssi @: anssi.lehti@luukku.com
tel:0400 201006
C2 KJT-HAUKAT Vastuuvalmentaja Saavalainen Timo @: saavalainen.timo@gmail.com
tel:0405555752
E1 HAUKAT Joukkueenjohtaja Liski Marko @: marko.liski@valkeatalo.fi
tel:+358503207889
E1 HAUKAT Joukkueenjohtaja Nieminen Petri @:
tel:
E2 HAUKAT Joukkueenjohtaja Käppi Karoliina @: karoliina.kappi@elisanet.fi
tel:
E2 HAUKAT Joukkueenjohtaja Mälkki Kari-Matti @: Haukat2007@gmail.com
tel:
E2 HAUKAT Joukkueenjohtaja Riikonen Jussi @: jussi.riikonen.80@gmail.com
tel:+358407641569
F1 HAUKAT Joukkueenjohtaja Luukkonen Ari @: ari.luukkonen@fi.issworld.com
tel:0407526978
F1 HAUKAT Joukkueenjohtaja Torvinen Jussi @: torvinenjussi@hotmail.com
tel:040-5937328
F1 HAUKAT Rahastonhoitaja Lyly Katri @:
tel:
F1 HAUKAT Rahastonhoitaja Perokorpi Tanja @: tanja.perokorpi@gmail.com
tel:
F1 HAUKAT Vastuuvalmentaja Sirviö Toni @: info@holebusters.fi
tel:0408477091
F1 HAUKAT Valmentaja Hirvonen Sami @: sami.hirvonen2@luukku.com
tel:050-4301991
F1 HAUKAT Valmentaja Hämäläinen Miska @:
tel:
F1 HAUKAT Valmentaja Karhu Jarkko @: jkarhu@gmail.com
tel:040-1826449
F1 HAUKAT Valmentaja Kellokumpu Janne @: kende020@gmail.com
tel:045-6155788
F1 HAUKAT Valmentaja Määttä Janne @: maattajtm@luukku.com
tel:041-4772047
F1 HAUKAT Valmentaja Vartiainen Raine @: raine.vartiainen@saunalahti.fi
tel:040 8201627
F1 HAUKAT Huoltaja Alanen Perttu @: peral2000@hotmail.com
tel:
F1 HAUKAT Huoltaja Dixon Sam @: sam.dixon@hiekkapuhallusta.fi
tel:
F1 HAUKAT Huoltaja Kantola Timo @: timokantola@kolumbus.fi
tel:050-3692427
F1 HAUKAT Huoltaja Luhtanen Esa @:
tel:
F1 HAUKAT Huoltaja Lyly Sami @: sami.lyly@hilton.com
tel:
F1 HAUKAT Huoltaja Niemi Tero @: tero.niemi@kotiposti.net
tel:
F1 HAUKAT Huoltaja Perokorpi Jonny @: jperokorpi@gmail.com
tel:
F1 HAUKAT Huoltaja Pulkkinen Harri @: harri.pulkkinen@robit.fi
tel:
F2 HAUKAT Joukkueenjohtaja Karjalainen Pekka @: pekka.karjalainen@kerava.fi
tel:0403182128
F2 HAUKAT Joukkueenjohtaja Vanhapelto Janne @: janne.vanhapelto@ncc.fi
tel:0440428552
F2 HAUKAT Rahastonhoitaja Alatalo Sanna @: sannam.alatalo@gmail.com
tel:0409607333
F2 HAUKAT Rahastonhoitaja Nyberg Leena @:
tel:
F2 HAUKAT Vastuuvalmentaja Falck Jari @: jari.falck@intersport.fi
tel:0445785034
F2 HAUKAT Vastuuvalmentaja Lehtonen Tuomas @: tuomasle@kolumbus.fi
tel:0505387335
F2 HAUKAT Valmentaja Eskelinen Antti @:
tel:
F2 HAUKAT Valmentaja Levander Sami @:
tel:
F2 HAUKAT Valmentaja Mahkonen Jani @:
tel:
F2 HAUKAT Maalivahtivalmentaja Stenbacka Jonne @:
tel:
F2 HAUKAT Huoltaja Koivisto-Jylhä Tiina @:
tel:
F2 HAUKAT Huoltaja Laakso Timo @:
tel:
F2 HAUKAT Huoltaja Santajoki Kalle @:
tel:
F2 HAUKAT Huoltaja Santajoki Merja @:
tel:
F2 HAUKAT Huoltaja Vainio Kari @:
tel:
F2 HAUKAT Huoltaja Vesakoivu Juha @:
tel:
F2 HAUKAT Huoltopäällikkö Vainio Tintti @: vainiotintti@gmail.com
tel:0407225051
G HAUKAT Vastuuvalmentaja Mustonen Toni @: toni.mustonen@juniorihaukat.net
tel:044-717 7651
Jääkiekko
«  Kesäkuu   »